O mnie

marta

Cześć! Bardzo miło Cię widzieć na moim blogu!

Nazywam się Marta Kościółek. Jestem życiową optymistką, żoną, sportowcem i mamą dwójki cudownych dzieci – Karola i Nikoli. Z wykształcenia jestem dietetykiem żywieniowym i to właśnie tym zajmowałam się przez blisko 12 lat mojej zawodowej kariery. Aktualnie jestem mamą na pełen etat. Póki mam taką możliwość, chce zajmować się swoimi dziećmi najlepiej jak potrafię i poświęcać im cały swój czas aby nie przeoczyć żadnego momentu z ich stopniowego dorastania.

Z racji swojego zawodu jak i zainteresowań przez cały okres ciąży – zarówno jednej jak i drugiej – starałam się ćwiczyć, zdrowo odżywiać i ogólnie dbać o siebie, swoją sylwetkę i swoje dziecko. Cały ten czas okazał się dla mnie niezwykle satysfakcjonujący jak i pasjonujący i budził wiele ciekawych tematów do rozmów z moimi koleżankami. Stąd powstał pomysł utworzenia bloga. Blog mamaćwiczyfitness.pl ma być swoistym pamiętnikiem – miejscem, gdzie mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami, obserwacjami, wskazówkami dotyczącymi tego jak w sposób zdrowy i przyjemny przejść przez każdy z etapów ciąży. Pomogę wam być aktywną w ciąży i po ciąży.

Prywatnie jestem ogromną fanką kina francuskiego – szczególną miłością darzę pochodzące z tego kraju komedie romantyczne. Uprawiam wiele sportów – pływanie, tenis, squash, w przeszłości siatkówka halowa (gorące pozdrowienia dla dziewczyn z AZS AWF Poznań). Jednak w ostatnim czasie to bieganie skradło moje serce. Myślę, że nie ma innego tak przystępnego i satysfakcjonującego sportu jak ono. Biegać każdy może! : )