Zespół

Strefa fitness i masażu

Agata Motyka

Agata Motyka - instruktorka jogi, instruktorka sportu o specjalności fitness. Ruch towarzyszył jej od zawsze. Na początku był to taniec (balet, taniec współczesny, kontakt improwizacja). Jogę praktykuje od 2008 roku. Zaczynała od praktyki wg metody Iyengara, jednak gdy poznała Ashtanga Vinyasa Jogę, praktyka pochłonęła ją całkowicie. Kształciła się w Polsce, Austrii, Portugalii oraz w instytucie KPJAYI w Indiach. W 2013 roku ukończyła kurs nauczycielski jogi dla tancerzy zorganizowany podczas festiwalu Impulstanz w Wiedniu, a w 2016 kurs nauczycielski "Terapia jogą" u Manju Joisa. Inspiracje do prowadzenia zajęć czerpie również z metody Feldenkraisa, którą jest zafascynowana.

Agata jest absolwentką wydziału Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim i tak mówi o sobie: "Joga jest dla mnie medytacją w ruchu. Mocą i muzyką oddechu. Podstawą praktyki jest oddech, to on inicjuje ruch ciała. Podczas zajęć uczymy się asan (pozycji jogi), połączonych w płynne sekwencje, ale też, a może przede wszystkim, obserwacji i bycia z tym, co jest, tu i teraz, w tym momencie, w naszym ciele i umyśle. Zapraszam do fascynującej podróży na macie od jogi i poza nią."

Katarzyna Pyzik-Tederska

Kasia, mama dwójki dzieci jest licencjonowanym instruktorem bodyART, deepWORK, BAX, a także Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Pilates. Bierze udział w wielu szkoleniach i warsztatach poszerzających wiedzę w zakresie treningów Body&Mind. Od 3 lat są to głównie szkolenia organizowane przez Polską Szkołę bodyART i prowadzone przez międzynarodowych Mastertrenerów, m.in. bodyART Stretch, bodyART Flow, bodyART Dynamic, bodyART Extreme (BAX). Kasia zarówno na sali, jak i w życiu codziennym jest uśmiechnięta, pełna energii i stara się optymizmem zarażać innych. Do każdego uczestnika zajęć podchodzi indywidualnie.ia jest mamą dwójki wspaniałych dzieci....... a poza jogą miłośniczką zdrowego stylu życia.

Barbara Ilczuk

Super praktyk - doświadczona instruktorka i tancerka tańca orientalnego. "Specialty Teacher for Oriental/ Middle Eastern Dance and Egyptian Folklore" – certified by Prof. Hassan Khalil ISOC - INTERNATIONAL SARAY OF ORIENTAL CULTURE , CAIRO-EGYPT" Od 2005 roku pomaga kobietom zgłębiać tajmnice i radość najbardziej kobiecej techniki tanecznej.

Naturalnie kobieca, wymagająca, ale przede wszystkim wspierająca. Każda z uczennic jest dla niej ważna.  Świetnie motywująca. Swoje sukcesy liczy rozwojem swoich uczennic. Nauka tańca to dla niej  nauka o sobie samym, swoim ciele, swoich pragnieniach, swoich emocjach, przestrzeń gdzie rzeczywistość i fantazja mogą tworzyć harmonię.

Kreatywna. Skuteczna i profesjonalna we wszystkich swoich projektach artystycznych. Otwarta na różne formy wyrazu artystycznego. Współpracowała z Małgorzatą Matuszewską (jedną z najlepszych polskich tancerek flamenco) i jej Teatrem Tańca, zaowocowało to główną rolą w spektaklu i filmie TT NTF  "Miasto Syren – Nocny Pociąg"(2012). W 2013 roku przy udziale swojej grupy Tribal Theater ​​wystawiła spektakl "Ragana" (2013). Głównym nurtem jej zainteresowań tanecznych pozostaje jednak klasyczny taniec orientalny i folklor arabski (egipski). Podróżuje do Egiptu, by nieustannie szkolić swój warsztat taneczny u źródeł.

Roztańczony filolog - z wykształcenia rusycystka, z pasji i natury nauczycielka tańca.

Monika Cywińska

Monika jest instruktorką Pilates oraz autorskiego programu Mamafit dla kobiet w ciąży i po porodzie. Podczas zajęć, które prowadzi stara się pomóc uczestnikom zrozumieć cel wykonywanych ćwiczeń dzięki czemu mogą oni zwiększyć świadomość swojego ciała, poznać jego potrzeby, a także skoncentrować na nim uwagę. Poza tym jest coachem rodzicielskim, fascynatką rozwoju osobistego oraz aktywnego macierzyństwa.

Prywatnie Monika jest członkiem czteroosobowej rodziny, do której należy oprócz niej jeden dorosły facet, pięcioletnia dziewczynka i trzyletni chłopak.

Magdalena Włodarczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu, mgr fizjoterapii i technik usług kosmetycznych.

Z powodzeniem łączy dwie pasje, dbanie o urodę oraz fizjoterapię, pomagając pacjentkom wracać do sprawności po porodach oraz pomagając w problemach z narządem ruchu. Specjalizuje się w rożnego rodzaju masażach w tym masażu głębokich tkanek miękkich i kinesio tapingu.

Magdalena to propagatorka zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej.

Kinga Staszewska

Kinga ma 39 lat i pochodzi z Podhala. Wprawdzie prowadzi zajęcia bez ciupagi, ale z góralską energią. Myśli o sporcie w sposób holistyczny - ukończyła wychowanie fizyczne w WSEwS (z wyróżnieniem!). Kinga to żywa energia. Jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness (kilkunastoletnie doświadczenie), menedżerem sportu, instruktorką narciarstwa zjazdowego, narciarstwa wodnego, gimnastyki korekcyjnej oraz animacji czasu wolnego (Legitymacje Ministerstwa Sportu i Turystyki z uprawnieniami państwowymi). Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie – kierunek wychowanie fizyczne, specjalność trenersko-menedżerska. Jest autorką wkładek z ćwiczeniami wzmacniającymi do „Gazety Wyborczej”.

Agata Woźnicka

Agata Woźnicka od najmłodszych lat związana jest ze sportem. Instruktor fitness: Nowoczesne Formy Rekreacji Ruchowej, trener TRX®, trener kręgosłupa, trener tenisa ziemnego, fizjoterapeuta. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i prozdrowotnych, w których koncentruje się na dolegliwościach związanych z narządem ruchu. Szeroki zakres wiedzy i duża praktyka w zakresie różnorodnych treningów przyczyniła się do profesjonalnego indywidualnego podejścia do klienta na zajęciach  zorganizowanych. Na zajęciach gwarantuje brak nudy 🙂

Gabrysia Runowiecka

Gabrysia Runowiecka - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia, obecnie studentka AWF na kierunku Fizjoterapia. Sport to jej największa pasja. Już jako nastolatka była uczestniczką zajęć fitness. Gdy tylko pojawiła się taka możliwość, zdobyła tytuł instruktora fitness Polskiej Akademii Sportu. Jej pasją poza fitnessem jest bieganie, najlepiej po polskich Karkonoszach, które są jej ulubionym miejscem.

Joanna Stobnicka

Joanna jest Licencjonowaną Fizjoterapeutką na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, obecnie na studiach magisterskich. Od najmłodszych lat związana jest z sportem. Bez aktywności fizycznej nie ma udanego dnia, uwielbia biegać, crossfit, pływać, jeździć na rowerze, grać w tenisa. Jej pasją jest chodzenie po górach oraz podróżowanie. Bardzo lubi pracę z dziećmi i uważa, że w niej najbardziej się rozwija.

Ewa Rutkowska

Ukończyła pierwszy stopień studiów z kierunku fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a obecnie kontynuuje studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Aerobik i taniec towarzyszy jej już dość długo. W czasach liceum należała do drużyny aerobiku sportowego i kilkakrotnie brała udział w zawodach wojewódzkich z tej dyscypliny oraz ponad 6 lat tańczyła w zespole tanecznym. Jej pasją jest muzyka i śpiew.

Wioleta Pasternak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia oraz Turystyka i Rekreacja. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz trener personalny. Uwielbia pracę z ludźmi, dlatego zawód instruktora fitness sprawia jej ogromną radość i przynosi satysfakcję. Zawsze pełna energii, uśmiechnięta i mocno zaangażowana w swoją pracę. Na swoich zajęciach potrafi solidnie zmęczyć, ale i również sprawić by osoby ćwiczące czuły się odprężone oraz zrelaksowane. Prowadząc trening zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo osób ćwiczących oraz poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Wolne chwile najchętniej spędza podróżując.

Strefa dla dzieci – Animatorzy i Instruktorzy

Ania Pawlicka

Nazywam się Ania Pawlicka.  Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbiam kontakt z dziećmi – praca z nimi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Prywatnie żona oraz  mama 10-letniej Hani i 14-letniego Janka.

Katarzyna Czapla

Katarzyna Czapla to pedagog, doula, muzyk i certyfikowana instruktorka zajęć gordonowskich. Sama tak opowiada o sobie: "W moim życiu istnieją dwie pasje. Pierwsza to muzyka, druga pedagogika. Muzyka towarzyszy mi od zawsze. Pierwsze występy sceniczne (prosiłam mamę bym mogła brać w nich udział) zaczęłam w wieku 3 lat. Melodie i rytm szybko wpadały mi w ucho. I już wtedy wiedziałam, ze chcę by w przyszłości był to mój zawód. Jako nastolatka zauważyłam, że dość łatwo porozumiewam się z małymi dziećmi. Animowałam zabawy na podwórkach- specjalnie dla młodszego rodzeństwa i dzieci sąsiadów. Sposób postrzegania świata przez maluszki, ich niespożyta energia, chęć współpracy z drugim człowiekiem i ciekawość, ogromna ciekawość świata- zupełnie mnie oczarowały. Dlatego wybór studiów okazał się oczywisty- pedagogika. Obydwie pasje rozwijałam (i w dalszym ciągu rozwijam) z zaangażowaniem. Jednak na początku ścieżki zawodowej nie sądziłam, że można w tak radosny i ciekawy sposób połączyć oba kierunki. Obecnie, moim zdaniem, wykonuje najwspanialszy zawód świata- prowadzę zajęcia gordonowskie." Prywatnie fascynuje się tematami z zakresu rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy.

Katarzyna Sajewiec

Katarzyna Sajewiec, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi, tańczy od piątego roku życia. Od 2008 roku związana z Państwowym Zespołem Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze. Naukę baletu z dziećmi rozpoczęła 8 lat temu.

Justyna Mazek

Absolwentka wydziału anglistyki na Uniwersytecie Warszawski. Mama 6 letniego Szymona. Jej pasją jest uczenie dzieci szczególnie tych najmłodszych. Lubi brać udział w szkoleniach dla nauczycieli języka angielskiego tak aby stale powiększać swój zasób pomysłów na gry i zabawy. Na jej zajęciach jest zawsze dużo muzyki, śpiewu, kolorowych pomocy dydaktycznych i … śmiechu. Tylko w warunkach radosnej zabawy dzieci rozkwitają językowo 🙂