O nas

Mama Ćwiczy Fitness, fitness na Ursynowie a dokładnie na Kabatach, to miejsce dedykowane kobietom, które cenią sobie kameralną i intymną atmosferę. Tutaj możesz nie tylko poćwiczyć, lecz również spotkać się i porozmawiać z innymi mamami. Współczesna kobieta dba o zdrowie i formę, jednak nie zawsze ma z kim zostawić dziecko, aby odwiedzić klub fitness. Nasze Klientki mogą wspólnie z nami utrzymać formę, zrzucić zbędne kilogramy i odpocząć, podczas gdy my zaopiekujemy się dziećmi. Dzieci spędzą aktywnie i twórczo czas z doświadczonymi animatorami. Zapraszamy wszystkie kobiety, także te w ciąży, po porodzie, po kontuzjach, z pociechami, bez pociech, z wnukami czy bez.

Wyróżnia nas to, że nasze miejsce powstało z myślą o dzieciach. Dysponujemy dużą salą zabaw i infrastrukturą dedykowaną najmłodszym. Dzieci pozostaną pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli. Tu każde dziecko poczuje się jak u siebie, znajdzie ciekawe zabawki, zaprzyjaźni się z nami. Jesteśmy przekonani, że kameralne, wyciszone miejsce będzie ulubionym miejscem spotkań kobiet i dzieci.

U nas o formę mogą zadbać przyszłe mamy podczas zajęć „Ćwiczę w ciąży”. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana fizjoterapeutka.

W naszym klubie możesz skorzystać z masażu leczniczego oraz relaksacyjnego, umówić się na trening personalny.

A dla najmłodszych oferujemy wiele zajęć ruchowych i nie tylko.

Zapoznaj się z naszym Zespołem. Przekonaj się, że postawiliśmy na najlepszych.

Kabaty, Ursynów, Fitness dla Mam i nie tylko

Wąwozowa 35 
02-796 Warszawa (Kabaty)
tel: 665 980 884
email: kontakt@mamacwiczyfitness.pl
NIP: 951-178-61-24
Regon: 142665873