Dla dzieci

Mini przedszkole w Mama Ćwiczy

Zapraszamy dzieci w wieku 2-4 lata wraz z z opiekunami do „Mini Przedszkola„, czyli na zajęcia przed przedszkolne. Wspólnie  przygotowujemy się do tego ważnego wydarzenia, jakim jest pójście do przedszkola. Spotykamy się dwa razy w tygodniu po dwie godziny (można uczęszczać na zajęcia tylko raz w tygodniu). Wspólnie bawimy się, uczymy, tworzymy prace plastyczne, jemy przekąski przyniesione z domu, poznajemy świat i codzienne rytuały. Zaletą naszego MiniPrzedszkola jest kameralna grupa i domowa atmosfera. Zapisz się już dziś. Ilość miejsc ograniczona.

 

 


Sala zabaw w Mama Ćwiczy

Zapraszamy do naszej sali zabaw dzieci wraz z opiekunami

To doskonała okazja dla każdego Smyka, by rozpocząć życie towarzyskie ;-), poznać rówieśników i spędzić miło czas. Sala jest stworzona z myślą o najmłodszych i wyposażona w gry, książki i zabawki. U nas bardzo dobrze czują się te najmłodsze dzieci, które jeszcze nie chodzą lub niedawno zaczęły.

Koszt zabawy to 14 zł za godzinę.

Nasz Klub dysponuje 25 – metrową salą zabaw dla dzieci, bardzo jasną dzięki dużym oknom, wyposażoną w dziecięce meble i zabawki. Dla dzieci przygotowaliśmy przytulną łazienkę z przewijakiem. Możemy podgrzać mleko dla dzieci, nakarmić malucha w foteliku do karmienia czy przewinąć go.

Podczas gdy mamy ćwiczą, my się bawimy.


Zajęcia dla dzieci w Mama Ćwiczy

Przygotowaliśmy ofertę zajęć dla dzieci i ciągle ją poszerzamy

  • „Kreatywny Smyk” czyli plastyczne zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych (1-2) 
  • Gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-3 lata z wykorzystaniem teorii Gordona
  • Gimnastykę z fizjoterapeutką 
  • Balet
  • Mini Przedszkole (czytaj powyżej)
  • Język angielski dla dzieci w wieku 3-4 lata

W cenę zajęć dla dzieci wliczona jest zabawa po zajęciach na naszej sali zabaw 

Zapraszamy do zapoznania się z opisem zajęć oraz grafikiem. Jeżeli zajęć nie ma jeszcze w grafiku, oznacza to, że zbieramy preferencje co do dnia oraz godziny zajęć.